Warsztat „Wracam do domu po Życie”

 


” Wracam Do Domu po Życie”


Zapraszam Serdecznie

na Warsztaty Ustawień Systemowych Rodzin
prowadzony metoda Nowych Cichych Ustawień Rodzin wg Berta Hellingera

Zbliza sie wyjatkowy czas dla Nas Polaków, wychowanych w wierze Chrzescijanskiej, a nawet jesli nie, to i tak wszyscy pamietamy Swięta Bożego Narodzenia…. ten polski nastroj, swiatelka na choince, prezenty, zapach ciasta i potraw wigilijnych….

Kazdy z nas pamieta i wspomina ten czas z dziecinstwa

w tych dniach staja nam przed oczami obrazy z naszego rodzinnego domu, czesto to nie fajne wspomnienia…. przyrzekales sobie, ze twoje zycie bedzie lepsze inne……

…… jak jest teraz w Twoim domu? Czy stworzyłeś sobie szczęscie, ktorego oczekiwales od rodzicow? czy jestes zadowolony? czy Twoje dzieci, Twój partner jest zadowolony? Czy TY jestes zadowolony/zadowolona? pomimo, ze warunki finansowe masz lepsze i lepsze drozsze prezenty???

Zatrzymaj sie i pomysl…….. Poczuj…….. Jesli czujesz, ze jednak mogloby byc lepiej „cieplej” wiecej milosci, radosci … i nie za pomoca uzywek, tylko tak zwyczajnie z serca……

Zapraszam Cie na Cudowny warsztat,

warsztat, ktory sprawi, ze juz nigdy nic nie bedzie takie samo,

ktory sprawi, ze zaczniesz inaczej patrzec na swoich bliskich,

ktory sprawi, ze otworzysz swoje serce na milosc…..

wiem pomyslisz jaka milosc, milosc boli i zawsze wszystko jest takie samo, nic tego nie zmieni co bylo……..

A sprobowaleś juz takiego warsztatu, takiej drogi powrotnej do domu z otwartym sercem? z miloscia? bez oceny? z patrzeniem oko w oko swoim ……… (kazdy dopisze sobie reszte)

Jeli nie – daj sobie szanse na normalne ludzkie zycie, bo na Takie zycie zaslugujesz, zasluguja na nie Twoje dzieci, Twoj partner i wszyscy bliscy Twojemu sercu.

Zaslugujesz tylko dlatego, ze jestes i ze oni sa… Twoi bliscy

 

Poprowadze Cie tak, abys zobaczyl  – Jak udaje się nasze Życie w pełni?

 

a ono udaje sie – TYLKO z miłością i szacunkiem do Mamy i Taty

Spójrz oczami dziecka od chwili poczęcia – kim jest wtedy MAMA?

MAMA najważniejsza osoba w naszym życiu,
MAMA przez dziewięć miesięcy była Naszym Całym Światem,
MAMA bez niej nie byłoby Naszego Życia
MAMA karmiła nas własna piersią,
MAMA tuliła i dbała o nas, kiedy byliśmy zdani tylko na nią,
MAMA uczyła nas wszystkiego,
MAMA Dawała nam siebie tak jak umiała najlepiej……

A co jeśli nie dawała, a co jeśli oddala nas do babci w chwile po tym jak przyszliśmy na świat, a co jeśli była nie obecna w swoich emocjach dla nas i tylko jak robot wykonywała swoje obowiązki …… właśnie, co?? A co jeśli zmarła przy naszym porodzie?

Co dzieje się kiedy we wczesnym dzieciństwie nam jej zabraknie, jeśli choroba lub inna przyczyna odciągnie ja od nas lub nas od niej???

Co dzieje się wtedy z nami??

Co czuje dziecko, które chce do mamy ale nie może?

Jest nieszczęśliwe,
płacze,
krzyczy,
dluuuugo płacze….

Az w końcu przestaje, bo mamy nie ma przy nim….,

Zmyka swoje serce
Przestaje ufać
Przestaje kochać siebie
Ocenia
Jest zachłanne, nienasycone, wiecznie nie zadowolone ze wszystkiego

Jest nieszczęśliwe, bo jest oddzielone od największej miłości swojego życia od MAMY

a MAMA np. leży w szpitalu i cierpi, bo nie może do dziecka, kocha i chce, ale nie może, albo musiała iść do pracy, żeby było co jeść, albo przezywa ciężkie chwile z innego powodu i jest nie obecna w naszym życiu pomimo, ze fizycznie jest, a może to ona ma zamknięte serce, bo jej mama lub babcia doświadczyła czegoś tragicznego i ona już nigdy nie otworzyła swojego serca dla nikogo…………… I MILOŚĆ przestała płynąć od MAMY do dziecka i być może i do Twojej i do nas tez już nie może dotrzeć chociaż MAMA tak bardzo chce i dziecko tak bardzo chce

Bo wtedy właśnie, kiedy MAMY nie ma z nami jak jesteśmy mali – dziecko zamyka swoje serce na miłość, na Mamę, a Mama, żeby nie czuć bólu rozłąki z częścią siebie ze swoim dzieckiem tez zamyka swoje serce, i każde z nich cierpi.

Kiedy emocjonalnie i duchowo naszej MAMY nie ma z nami, a jest tylko fizycznie, kiedy MAMA patrzy gdzie indziej niż na swoje dziecko, np. na swojego męża, albo na swoich rodziców, a być może jeszcze na cierpienie kogoś z rodziny…

Wtedy miłość pomiędzy MAMĄ a Dzieckiem zostaje przerwana/zablokowana
I ciężko jest nam się w życiu odnaleźć

Następstwem tego jest to, ze zaczynamy mieć pretensje do MAMY, do TATY i do wszystkiego co jest dookoła nas, już nie potrafimy otworzyć serca dla nikogo, zawsze do każdego podchodzimy ostrożnie, np. nie ufamy partnerowi, nie angażujemy się do pracy w pełni, ciągle czegoś szukamy, sprawdzamy, zastanawiamy się. Nigdy nie jesteśmy w pełni, bo tez i na siebie patrzymy bez miłości….

I zaczynamy oceniać WSZYSTKO i wszystkich dookoła, mamy pretensje o wszystko, buntujemy się i mówimy TY jesteś gorsza, TY cos robisz źle, JA zrobię to lepiej, bo jestem od ciebie lepsza……….
Wtedy życie staje się dla nas walką, bardzo często walką z sama sobą, bo oceniamy tez siebie, bo my w połowie z jesteśmy z MAMY, a w połowie z TATY..…

Jeśli poczułaś/poczułeś, ze to co napisałam ma w sobie odrobinę prawdy dla Ciebie,
albo jeśli uważasz, ze u Ciebie wszystko w porządku, bo raz w miesiącu poprawnie rozmawiasz ze swoją MAMĄ lub TATĄ i w tej rozmowie czekasz już tylko na koniec rozmowy, bo nudno, bo nie ma o czym rozmawiać, albo wg Ciebie nie ma z kim,……
Jeśli oddalasz się od Twojego dziecka…..
Jeśli twoje dziecko zaczyna być dla ciebie problemem…..

To zapraszam Cię na ten specjalny warsztat „Wracam do Domu po … Życie”

Będziemy przywracać utracona miłość i zaufanie, która w naszym życiu manifestuje się poprzez nasz:

brak partnera,
brak dzieci
problemy z praca,
problemy z pieniędzmi,
przez trudne relacje z dziećmi (głównie małoletnimi dziećmi),
przez uzależnienia

Zapraszam tylko osoby chętne do pracy ze sobą i gotowe na taką prace. Ta praca wymaga odwagi i gotowości na zmianę swoich postaw.

Odkrywamy to co zakryte, aby móc spojrzeć na nasze życie oczami dorosłej odpowiedzialnej osoby, a nie poprzez pryzmat dziecięcych roszczeń.

Zapraszam szczególnie MAMY tych dzieci, które stwarzają problemy oraz Dzieci Swoich Rodziców , 🙂 czyli Was, którym było trudno i którym nadal jest trudno w życiu.

Pracujemy w grupie 6 – 12 osób, każdy służy swoja osobą każdemu w ciszy, bez oceny, w poszanowaniu każdej historii życia.

Termin 3-4 listopad 2018

Adres
63 Comiston Road Eh10 6AG /Morningside / bezpłatny parking w niedziele dostępny na ulicy/

Godziny
————————–————–
3 listopad 15-20
4 listopad 10-18( z możliwością przedłużenia ) z przerwami na kawę i na obiad (obiad we wlasnym akresie).

Cena:
————————–————-
– 130£ za dwa dni dla osoby z własnym ustawieniem
– 80£ za dwa dni Aktywny obserwator /bez własnego ustawienia/

Przekąski i napoje w cenie

Ponieważ ten warsztat jest całością nie przewiduje obecności tylko jednego dni,

chyba, ze osoba już wcześniej była na moim warsztacie o tej tematyce i potrzebuje przyjść tylko na ustawienie – zapraszam drugiego dnia

Jeśli nie wiesz czy Ustawienia Systemowe to dobry wybór i czy to jest dla Ciebie, – Zapraszam Cię na warsztat jako Aktywny Obserwator

Aktywny obserwator to osoba biorąca udział we wszystkich ćwiczeniach i medytacjach w ciągu 2 dni oraz biorąca udział w ustawieniach innych osób. Jeśli będzie taka możliwość czasowa osoba taka może się zdecydować na ustawienie własne i dopłacić różnicę w trakcie trwania warsztatu.

 

WAŻNE BARDZO
————————–——–
Ilość miejsc jest ograniczona
————————–——–
Zapisz się telefonicznie/sms 07478863388 – otrzymasz odpowiedz z potwierdzeniem , ze jest jeszcze miejsce na warsztacie.

Gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 50 £ (decyduje kolejność wpłat)

na konto:
Elżbieta Wozniak
80-46-27 11492768
z dopiskiem: „Ustawienia + data + nazwisko uczestnika”
wystawiam faktury
_____________________________________

Jeśli grupa się nie zbierze wtedy warsztaty mogą zostać odwołane. W takim przypadku zwracam wpłacone pieniądze.

Prowadząca:
Elżbieta Woźniak

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem tel. 07478863388 lub na Messenger (jeśli do mnie napiszesz na Messenger dodaj mnie do Twoich znajomych, bo Twoja wiadomość może mi umknąć wpadając do folderu inne)

Nie lubisz zajęć w grupie? Prowadzę również indywidualne ustawienia na figurkach – Zadzwoń i umów się na spotkanie 07478863388