Warsztat o Miłości w Rodzinie

Zapraszam Cie serdecznie na Warsztat Nowych Cichych Ustawien Rodzinnych prowadzonych metoda Berta Hellingera

Carl Gustav Jung napisal:
…” Kiedy wewnętrzna sytuacja nie jest uświadomiona, przemienia się w los….”

Bert Hellinger na podstawie ponad pięćdziesięciu lat pracy z rodzinami, najpierw jako ksiądz katolicki, a następnie jako terapeuta rodzinny i filozof, twierdzi, że mamy wspólną świadomość z poprzednimi pokoleniami naszej biologicznej rodziny.

Zaobserwował on, że traumy, takie jak przedwczesna śmierć rodzica, rodzeństwa lub dziecka, a także porzucenie, zdrada, zbrodnia lub samobójstwo, mają ogromny wpływ na jednostkę i mogą odciskać piętno na całym systemie rodzinnym w kolejnych pokoleniach. To piętno zamienić się może w wytyczne, według których członkowie rodziny nieświadomie powtarzają cierpienia z przeszłości.

Mechanizmem, który kryje się za takim powtarzaniem, jest nieuświadomiona lojalność, i staje sie ona żródłem cierpienia wielu rodzin.

Trudno nam zrozumieć, że powodów cierpienia należy szukać w poprzednich pokoleniach, szukamy go we własnych doświadczeniach i nie możemy znaleźć żadnego rozwiązania.

Fenomenologia Ustawien Systemowych polega rowniez na tym, ze jeśli Ty bierzesz udział i pracujesz z problemem wlasnym zmienia sie energetyka systemu rodzinnego na wielu poziomach, Ustawienia Systemowe oddzialowuja rowniez na los innych osob w Twojej rodzinie, dzieci, rodziców, rodzeństwa. Dzieje sie tak dlatego, ze bez względu na to gdzie w trudnej przeszłości Twoich przodków zaburzył sie przepływ miłości oddzialowywuje on na los całej rodziny, tak wiec odblokowanie przepływu miłości rowniez dziala w całej rodzinie.

np. jeśli babcia straciła dziecko, to jej bol i rozpacz po stracie ukochanego dziecka byl tak wielki, ze musiala zamknac swoje serce zeby przezyc i podolac obowiazkom dnia codziennego …. wtedy blokujac bol, blokuje sie przeplyw milosci do kolejnych dzieci i byc moze do Twojej mamy, w konsekwencji ona nie dostala milosci i tym samym nie mogla przekazac jej dalej do swoich dzieci,  a Ty nawet w najszczeszych checiach, pomimo tego, ze kochasz rowniez nie mozesz przekazac jej dalej do swoich dzieci bo nie mozesz dac tego czego nie dostalas od mamy….. smutna historia, ale jakze zywa w wielu rodzinach..

Tak wlasnie plota sie losy naszych rodow pomimo najszczerszych checi z naszej strony (to tylko jeden z wielu watkow historii rodzinnych, ktory ma bezposredni wplyw na nasze zycie) na szczęscie dla naszych pokolen teraz mozna juz z tym pracowac w jasny krotkoterminowy sposob i zmieniac energetyke całych rodzin, zawsze z miłościa i dla zycia w milości.

Jesli zatem doświadczasz trudnych sytuacji w życiu takich jak:

– problemy w związkach
– brak partnera,
– brak dzieci
– problemy z praca,
– problemy z pieniędzmi,
– trudne relacje z dziećmi (głównie małoletnimi dziećmi),
– uzależnienia
– choroby

Jeśli w Twojej rodzinie zdarzały sie trudne historie np. samobojstwa, wypadki, choroby „dziedziczone”, wykluczenia czlonków rodziny z powodu przestępstw roznych (tzw czarne owce w rodzinie), agresja, uzaleznienia

to zapraszam do pracy metoda Ustawien Systemowych, Zapraszam osoby chętne do pracy ze sobą i gotowe na taką prace. Ta praca wymaga odwagi i gotowości na zmianę swoich postaw.

Odkrywamy to co zakryte, aby móc spojrzeć na nasze życie oczami dorosłej odpowiedzialnej osoby, a nie poprzez pryzmat dziecięcych roszczeń.

Bedziemy pracowac w grupie i uwalniac to, co nie jest nasze, co niesiemy z rodu w imie zablokowaneji odtrąconej milosci, która jest silniejsza od nas, wieksza, ktora zawladneła naszym życiem wbrew naszej woli.

Kiedy te nie uświadomione historie zycia przodków zostana ujawnione,

kiedy sie im pokłonimy, przyjmiemy do naszego serca z miłością,

wtedy możemy stanąc w naszej sile,

pozostawić ten rodowy ciężar tam gdzie jego miejsce – przy naszych przodkach

i ruszyc do naszego własnego życia zostawiając z miłością to co do nas nie nalezy i nam nie służy,

aby wreszczie móc życ za siebie i dla siebie, a także poczuc za soba siłę i wsparcie własnego rodu i ich trudu, abysmy my mogli tu być i żyć.

Zapraszam szczególnie Rodziców tych dzieci, które stwarzają problemy oraz Dzieci Swoich Rodziców , 🙂 czyli Was, którym było trudno i którym nadal jest trudno w życiu.

Pracujemy w grupie 8–12 osób, każdy służy swoja osobą każdemu w ciszy, bez oceny, w poszanowaniu każdej historii życia.

Kolejny Termin tego warsztatu:

______________________
w zakladce – Aktualnosci

Godziny:_____________________
z przerwami na kawę i na obiad /obiad we wlasnym akresie/.

Adres:________________________

 

Cena: w aktualnosciach na stronie fb https://www.facebook.com/UstawionySystemRodowy
===================================

Kawa, herbata, woda oraz słodkie przekąski dostepne na miejscu

Jeśli nie wiesz czy Ustawienia Systemowe to dobry wybór i czy to jest dla Ciebie,
– Zapraszam Cię na warsztat jako Aktywny Obserwator
Aktywny obserwator 
————————–————-

to osoba biorąca udział we WSZYSTKICH ćwiczeniach i medytacjach
oraz biorąca udział w ustawieniach innych osób.

Aktywny obserwator na takim warsztacie dostaje bardzo duzo dla siebie, czesto w trakcie ustawien innych osob przezywa/dotyka swojej historii zycia, ktorej wogole nie byl swiadomy, albo takiej, ktora byla dla niego bardzo trudna, a o ktorej nie chcial nigdy mowic, tak wiec bycie obserwatorem jest jak PREZENT, ktory pozwala nam docierac do wlasnych problemow oraz zmieniac/przepracowywac w sposob bezboleny wlasna historie.

Jeśli będzie taka możliwość czasowa osoba taka może się zdecydować na ustawienie własne i dopłacić różnicę w trakcie trwania warsztatu.

_________________________________________________________

Jeśli uważasz, że ten warsztat nie jest dla Ciebie, prosze przekaz te informacje do kogos, kto według Ciebie potrzebuje zmiany na lepsze w swoim życiu – dziekuję 🙂

——————————————————————————–

WAŻNE BARDZO
————————–——–
Ilość miejsc jest ograniczona
————————–——–

GWARANCJĄ miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 40 £ (decyduje kolejność wpłat)
Nie czekaj do ostatniej chwili – zdecyduj kiedy tylko poczujesz podczas czytania, ze dotyka to Ciebie, bo kiedy idziesz za tym co czujesz wybierasz dobrze.
_____________________________________

ZAPISZ się telefonicznie/sms 07478863388 – otrzymasz odpowiedz z potwierdzeniem , ze jest jeszcze miejsce na warsztacie oraz numer konta do wpłaty zaliczki.
_____________________________________

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem tel. 07478863388 (Napisz sMs – oddzwonie)

lub na Messenger

(jeśli do mnie napiszesz na Messenger dodaj mnie do znajomych, bo Twoja wiadomość może mi umknąć wpadając do folderu inne)

_____________________________________

Nie lubisz zajęć w grupie? Prowadzę również indywidualne ustawienia na figurkach – Zadzwoń i umów się na spotkanie 07478863388

_____________________________________

Jeśli grupa się nie zbierze wtedy warsztaty mogą zostać odwołane. W takim przypadku zwracam wpłacone pieniądze.

Prowadząca:
Elżbieta Woźniak

wiecej informacji o mnie na mojej stronie www.innaperspektywa.com.pl