o mnie

Duchowość, ezoteryka i parapsychologia jest ze mną od zawsze, psychologia i bardzo uważna obserwacja otoczenia dołączyła do mnie w 1993 roku i od tego czasu  moje życie się zmieniło, książki o tej tematyce zawitały do mojego życia na co dzień. Nagła śmierć mojej mamy w 1994roku oraz śmierć kilku bliskich mi osób w bardzo krótkim okresie czasu obudziła mnie ze snu zwanego iluzją życia. Poszukiwania sensu życia sprawiły, ze rozpoczął się samoistny rozwój moich umiejętności wrodzonych, następnie zaczęło się ich doskonalenie poprzez szkolenia i kursy zawodowe. Wciąż interesuje się niezwykle złożoną naturą człowieka oraz mechanizmami i schematami zachowań ludzkich.

Nieustannie doskonalę swoje umiejętności zawodowe i kształcę się aby jak najlepiej służyć drugiemu człowiekowi w jego rozwoju.

Wykorzystuje wiedze, która otrzymałam od moich Nauczycieli podczasz nauki w różnych szkołach, szkoleniach i kursach takich jak np:

Szkoła Nowych Cichych Ustawien wg Berta Hellingera

Taunus-Institut Fur Stilles Familienstellen

Akademia Doskonalenia Zawodowego „Naturopata” 

Johannes Kallman Vedic Art Teachers Training Courses Sweden

Polsko-Amerykańskie Centrum Szkolenia Medycyny Naturalnej „Biorad”

The Institute for Radical Forgiveness Therapy & Coaching, Inc.

Akademia Rodzinna Fundacja Homo Homini im. Karola de Foucauld

Akashic Record Advanced Seminar by Rev. Gabrielle Orr

Kiaora – masaz Lomi Lomi Nui

Prowadzę sesje indywidualne oraz

  • Warsztaty Nowych Cichcych Ustawien Systemowych wg Berta Hellingera,
  • Warsztaty Radykalnego Wybaczania,
  • Warsztaty Vedic Art, 

Wykonuje zabiegi bioenergoterapii, oczyszczam energetycznie aurę, wyrównuje prace czakr, uruchamiam mechanizmy życiowe i obronne organizmu, prowadzę sesje Regresingu, a dla moich klientów /jeśli widzę taka potrzebę/ wykonuję też masaż Lomi Lomi Nui.

W swojej pracy w zależności od potrzeby wykorzystuje intuicję, empatię, talenty jasnowidzenia, doświadczenie i wiedzę z zakresu duchowości otaz wielu innych.

Maluję energetyczne obrazy w połączeniu ze swoja duszą, intuicja i wiedza uniwersalna, jak również maluję je na indywidualne zamówienie, a także nauczam takiego malowania za pomocą 17 zasad sztuki Wedyjskiej na moich warsztatach Vedic Art, aby każdy z Was mogł dotrzec do tej uniwersalnej wiedzy poprzez polączenie swojej własnej duszy z wyższymi poziomami swiadomości.

Głównie skupiam się na człowieku, na inspiracji i wydobyciu jego potencjału , poprzez uwalnianie uwiezionej energii w ciele, zamianie energii z pozycji ofiary i przekształceniu jej w energie miłości, radości, kreatywności i działania z lekkością oraz rozbudzeniu intuicji, która staje się motywacja do życia w zgodzie z własnym powołaniem.

Uważam, że Nasz los i Nasza przyszłość nie są przypadkowe, a wszechświat daje Nam tylko pewne znaki i wytyczne na ścieżce Naszego życia, pozostawiając każdemu własną wolę i wybór w zależności od jego gotowości na zmiany.

Wszystko co nas w życiu spotyka dzieje się DLA Nas, a nie NAM. Wszystkie Nasze doświadczenia mają swoje uzasadnienie, a wszelkiego rodzaju problemy i porażki służą naszemu dalszemu rozwojowi, a ja jestem tu po to aby być Twoim „drogowskazem” na  drodze do Twojego rozwoju i świadomego radosnego życia.

Dziekuje moim wszystkim nauczycielom, zarówno tym którzy przekazywali mi swoja cenna wiedze jak i tym, którzy mnie doswiadczali, abym odnalazla droge do siebie i swojego powolania, wszystkim którzy staneli na mojej drodze i byli dla mnie drogowskazem w mojej wedrówce zwanej życiem. Klaniam sie Wam wszystkim z pokora i szacunkiem.

 

Zapraszam na warsztaty oraz terapię indywidualna

Ela Woźniak

Dyplomowany Mistrz Bioenergoterapii
Dyplomowany Family Coach – Terapia Systemowa Rodzin
Rekomendowany Nauczyciel Vedic Art
Certyfikowany Trener Radykalnego Wybaczania
Dyplomowany Regreser

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz