Moje Związki – nie tylko partnerskie

Związki….

warsztat bedzie prowadzony metoda Nowych Cichych Ustawien Rodzin wg Berta Hellingera

bedziemy sie przygladac jakie dynamiki pracuja w Twoim zyciu, ze Twoj zwiazek nie spelnia do konca Twoich oczekiwan,

Kiedy jestesmy mlodzi zanim jeszcze wejdziemy w jakakolwiek relacje mamy wizje, marzenia, teorie na temat tego jak to powinno wygladac i jakie bedzie nasze małżeństwo, nasz związek partnerski, ktory sobie stworzymy w przyszlosci.

Majac obserwacje na temat tego jak funkcjonuja zwiazki w naszej rodzinie czesto myslimy, o nie… mama z tata, czy ten wujek, czy ta ciocia to maja nie dobra relacje miedzy soba, albo odwrotnie zachwycamy sie relacjami w naszej rodzinie i chcemy taka mieć, ale jak na zlosc takich sytuacji jest o wiele mniej…

Jakkolwiek postrzegamy zwiazki dookola siebie wyrabiamy sobie na ich temat opinie i stwarzamy sobie wizje naszego szczesliwego zwiazku.

Niestety bardzo czesto sie tak zdarza, ze ta wizja totalnie odbiega w rzeczywistości od tego co sobie wymarzyliśmy.

Szczególnie, kiedy przychodza dzieci, wtedy każdy zajmuje się tym do czego pierwotnie zostaliśmy stworzeni i oddalamy się od siebie, mija czas zauroczenia, burzy hormonow i wkracza szara rzeczywistość……

Dlaczego tak się dzieje? I tu jest wiele sytuacji, które przychodza od naszych przodkow i ktore mogą sprawiać, ze wlaśnie nam nie wychodzi w naszych związkach.

Z tym wlasnie temetem będziemy pracować na warsztacie „Związki”. Dowiesz się jakie są zasady udanego związku i co możesz zrobic, aby Twój związek miał się dobrze.

Zatem zapraszam Cie serdecznie do wspólnej podróży w celu uzdrawiania relacji, wszelkich relacji nie tylko partnerskich, dlatego tez możesz przyjść z innym tematem niż tylko związek partnerski.

 

Kolejny Termin warsztatu „Związki”:

na stronie fb – Aktualnosci

 

Godziny:_____________________

z przerwami na kawę i na obiad /obiad we wlasnym akresie/.

Adres:________________________

 

Cena:
===================================
Kawa, herbata, woda oraz słodkie przekąski dostepne na miejscu

Jeśli nie wiesz czy Ustawienia Systemowe to dobry wybór i czy to jest dla Ciebie,
– Zapraszam Cię na warsztat jako Aktywny Obserwator
Aktywny obserwator 
————————–————-

to osoba biorąca udział we WSZYSTKICH ćwiczeniach i medytacjach
oraz biorąca udział w ustawieniach innych osób.

Aktywny obserwator na takim warsztacie dostaje bardzo duzo dla siebie, czesto w trakcie ustawien innych osob przezywa/dotyka swojej historii zycia, ktorej wogole nie byl swiadomy, albo takiej, ktora byla dla niego bardzo trudna, a o ktorej nie chcial nigdy mowic, tak wiec bycie obserwatorem jest jak PREZENT, ktory pozwala nam docierac do wlasnych problemow oraz zmieniac/przepracowywac w sposob bezboleny wlasna historie.

Jeśli będzie taka możliwość czasowa osoba taka może się zdecydować na ustawienie własne i dopłacić różnicę w trakcie trwania warsztatu.

_________________________________________________________

Jeśli uważasz, że ten warsztat nie jest dla Ciebie, prosze przekaz te informacje do kogos, kto według Ciebie potrzebuje zmiany na lepsze w swoim życiu – dziekuję 🙂

——————————————————————————–

WAŻNE BARDZO
————————–——–
Ilość miejsc jest ograniczona
————————–——–

GWARANCJĄ miejsca

jest wpłata zaliczki w wysokości 40£(decyduje kolejność wpłat)

Nie czekaj do ostatniej chwili – zdecyduj kiedy tylko poczujesz podczas czytania, ze dotyka to Ciebie, bo kiedy idziesz za tym co czujesz wybierasz dobrze.
_____________________________________

ZAPISZ się telefonicznie/sms 07478863388 – otrzymasz odpowiedz z potwierdzeniem , ze jest jeszcze miejsce na warsztacie oraz numer konta do wpłaty zaliczki.
_____________________________________

Wszelkie informacje można uzyskać piszac na WhatsApp +44 7478863388

lub na Messenger

(jeśli do mnie napiszesz na Messenger dodaj mnie do znajomych, bo Twoja wiadomość może mi umknąć wpadając do folderu inne)

_____________________________________

Nie lubisz zajęć w grupie? Prowadzę również indywidualne ustawienia na figurkach – Zadzwoń i umów się na spotkanie WhatsApp +447478863388

_____________________________________

Jeśli grupa się nie zbierze wtedy warsztaty mogą zostać odwołane. W takim przypadku zwracam wpłacone pieniądze.

Prowadząca:
Elżbieta Woźniak

wiecej informacji o mnie na mojej stronie www.innaperspektywa.com.pl